KH Vooruit - Finaleconcert ICCH

  • Concert
  • Klassieke muziek
Finaleconcert International Composition Competition Harelbeke
Met de achtste editie van de International Composition Competition Harelbeke nodigt Harelbeke componisten uit om nieuw werk te schrijven voor harmonieorkest. De wedstrijd wil zo talentvolle componisten stimuleren om nieuwe muziek met actuele compositietechnieken te creëren. De oproep gebeurt wereldwijd. Bij de vorige editie ontvingen de organisatoren exact honderd inzendingen uit 32 landen.

Een jury van internationaal niveau selecteert uit de ingezonden werken drie stukken. Uniek is het feit dat deze werken live uitgevoerd worden. Dat gebeurt door Koninklijk Harmonieorkest Vooruit. De jury kiest een eerste, tweede en derde plaats. Ook het publiek kiest een prijs.

Op zaterdag zijn er lezingen die meer duiding geven bij het genre. Tijdens de jurering brengt Koninklijk Harmonieorkest Vooruit Harelbeke een extra werk uit haar repertoire.

Hou de website www.icch.be in de gaten voor meer informatie.

Jury:
Luc Van Hove (B), voorzitter, Componist en docent aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en LUCA, School of Arts, Leuven.
Ed Spanjaard (NL), dirigent en docent aan Conservatorium van Amsterdam,
Wim Henderickx (B), componist en docent aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en het Conservatorium van Amsterdam,
Jan Van der Roost (B), componist en docent aan het LUCA, School of Arts, Leuven,
John Mackey (USA), componist

In samenwerking met Koninklijk Harmonieorkest Vooruit Harelbeke

Wanneer

tot

Locatie

CC het SPOOR Harelbeke
Eilandstraat 6
8530 Harelbeke

Prijs

Basistarief: € 12

Leeftijd

Deze activiteit is geschikt voor alle leeftijden.

Reserveer

Links

http://www.cchetspoor.be

Een organisatie van

CC het SPOOR Harelbeke
KH Vooruit - Finaleconcert ICCH

Voor dit event kan je je UiTPAS gebruiken en sparen voor tal van leuke voordelen.

Haal nu je UiTPAS