Wie is Wie

Frederik Bossuyt | directeur | 056 733 422 | frederik.bossuyt@harelbeke.be  

Joachim Decoutere | programmator | 056 733 427 | joachim.decoutere@harelbeke.be

Kim Defreyne | verantwoordelijke ticketing | 056 733 423 | kim.defreyne@harelbeke.be

Liesbeth Decorte | verantwoordelijke zaalverhuur CC het SPOOR | 056 733 425 | liesbeth.decorte@harelbeke.be

Marlies Dewaele | verantwoordelijke zaalverhuur socioculturele centra | 056 733 434 | marlies.dewaele@harelbeke.be

Inge Deblock | administratie | 056 733 421 | inge.deblock@harelbeke.be  

Philippe Soubry, Sander Houtekier, Niels Vanmarcke | techniek | 056 733 432 | techniekerscc@harelbeke.be  

Cynthia Carbonnelle | zaaltoezicht | 056 733 433 | cynthia.carbonnelle@harelbeke.be

Latifa El Mikdam, Fatimata (Neneh) Ndiaye, Isabelle Vanwildemeersch | schoonmaak